"Львів має стати містом для львів’ян", - Олег Синютка

"НАСТАВ ЧАС ЛЬВОВА", 26 серпня на Високому Замку у Львові народний депутат України  Олег Синютка презентував передвиборну програму, як кандидат від "Європейської Солідарності" на посаду Львівського міського голови

"Львів має стати містом для львів’ян", -…

Про це повідомляє Depo.ua.

"Відновимо  історичну роль Львова, як мегаполісу Західної України й одного з центрів усієї Центрально-Східної Європи", - зазначив Олег Синютка та наголосив на тому, що лише забезпечивши нагальні потреби мешканців міста, можна реалізувати грандіозні плани.

"Львів має стати містом для львів’ян – націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним, з вирішеними проблемами в транспорті, соціальній сфері та благоустрої", -  сказав у своєму виступі кандидат. На думку Олега Синютки, негайного вирішення потребують проблеми у трьох сферах: економіки, транспорту і благоустрою міста.

Програма представлена кандидатом, передбачає створення індустріальних парків,  виробничих площ, і робочих місць, підтримку малого та середнього бізнесу.

А найголовніше - новий Генеральний план міста – з розвитком мікрорайонів, доступною медициною, дитячими садочками і школами, громадськими та спортивними просторами, розширенням зелених зон, низькоповерховою забудовою невисокої щільності.

Щоб вирішити проблему заторів на дорогах Синютка обіцяє побудувати підземні паркінги і нові дорожні розв’язки.

"У всіх районах міста існують проблеми з ліфтами, освітленням, тепломагістралями, котельнями, водопостачанням. Їх не вирішують роками й окремі будинки є в аварійному стані. Негайно потрібно змінити ситуацію, коли зростає кількість незаконних забудов і не вирішуються проблеми міської комунальної інфраструктури", - сказав Синютка.

Загалом програма кандидата від "Європейської Солідарності" Олега Синютки складається з 5 стратегічних завдань: зробити Львів науковим та освітнім центром, осередком інноваційної економіки, центром міжнародного туризму, культурною столицею України, а головне – містом для Львів’ян!

"До Львівської ОТГ приєднано нові території, а Львівський район нараховує більш ніж 115 тисяч мешканців. Щоб розвиватися, маємо думати масштабно", - закликав кандидат.

"Першим завданням міської влади, яку львів’яни оберуть 25 жовтня 2020 року, буде протидія кризі в економіці, захист львів’ян від пошесті та недопущення того, щоб містом почали керувати Зеленський, його "слуги" та їхні союзники", - підсумував Олег Синютка.

Під час презентації програми "Настав час Львова" виступили представники команди "Європейської Солідарності": науковець Дзвіна Калинець-Мамчур, підприємець Ростислав Пшемінський, лідер списку партії до Львівської обласної ради на Львівщині  Ірина Гримак, науковець, діяч культури Ірина Киянка та Голова  Українського Лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

Вони розповіли, як  програма "Настав час Львова" буде реалізовуватися в різних сферах від економіки до культури.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"