Луценко звинуватив у скандальних змінах до державного бюджету Кабмін

Якби Кабінет міністрів України вчасно подав проект державного бюджету на 2016 рік у Верховну Раду, історії з появою в ньому положення про відстрочення введення нової системи електронного декларування до січня 2017 року не було б
Depo.Влада
5 січня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у "Фейсбуці" лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

Він зазначив, що депутати відновлять електронне декларування, зупинене в цейтноті останньої ночі поправкою в Держбюджет, яку проголосував бюджетний комітет. 
"Цього б не сталося, якби Кабмін вчасно, у вересні, подав проект Держбюджету. Якби Кабмін не надіслав Президенту лист про підписання Держбюджету без зауважень", - заявив він.

"Ще одна важлива річ. Проблема не лише в зупиненому законі. Проблема в небажанні працювати 3 новообраних на прозорому конкурсі членів Нацкомісії запобігання корупції при КМУ, які мають прийняти форми і порядок заповнення цих електронних декларацій. Демократія - це процедури, а не гасла", - резюмував Луценко.

Варто зазначити, що ініціатором поправки фінального тексту закону про держбюджет, яка стосується відтермінування декларування всіх активів в електронному вигляді і загрожує запровадженню безвізового режиму, є позафракційний депутат Володимир Мисик

Більше новин політики читайте на Depo.Влада