Луценко запевняє, що не "утискає" НАБУ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що його відомство не перешкоджає роботі Національному антикорупційному бюро України (НАБУ)

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Ми ні на йоту не зменшуємо повноваження НАБУ і САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура), вони як мали так і мають право через своїх детективів виходити на суддів, губернаторів, міністрів, депутатів і успіхів їм у цьому напрямку", - сказав Луценко.

Також він зазанчив, що якщо на цих самих порушників вийшла будь-яка інша правоохоронна структура, то ці справи можуть залишатися у НАБУ.

"НАБУ як мало так і матиме право будь-яку справу витребувати цю справу до себе", - запевняє генпрокурор.

"Пан Холодницький (керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – ред.) може витребувати будь-яку справу хоч сьогодні. Так говорить закон,  і така наша спільна позиція", - наголосив Луценко.

Нагадаємо, між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 

Так, 12 серпня ГПУ виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Згодом у ГПУ заявили про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом. 

У відомстві заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада