Луценко запевняє, що не "утискає" НАБУ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що його відомство не перешкоджає роботі Національному антикорупційному бюро України (НАБУ)
Depo.Влада
28 вересня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Ми ні на йоту не зменшуємо повноваження НАБУ і САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура), вони як мали так і мають право через своїх детективів виходити на суддів, губернаторів, міністрів, депутатів і успіхів їм у цьому напрямку", - сказав Луценко.

Також він зазанчив, що якщо на цих самих порушників вийшла будь-яка інша правоохоронна структура, то ці справи можуть залишатися у НАБУ.

"НАБУ як мало так і матиме право будь-яку справу витребувати цю справу до себе", - запевняє генпрокурор.

"Пан Холодницький (керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – ред.) може витребувати будь-яку справу хоч сьогодні. Так говорить закон,  і така наша спільна позиція", - наголосив Луценко.

Нагадаємо, між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 

Так, 12 серпня ГПУ виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Згодом у ГПУ заявили про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом. 

У відомстві заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада