Луценко: Заяви Фірташа в суді - це самозахист загнаного в кут хижака

Народний депутат, лідер фракції БПП Юрій Луценко вважає, що заяви українського бізнесмена Дмитра Фірташа на суді у Відні "треба оцінювати виключно як захист загнаного в кут хижака".
Depo.Влада
1 травня 2015 22:35
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє depo.ua. "Заяви Фірташа на австрійському суді треба оцінювати виключно як захист загнаного в кут хижака. Фірташа звинувачують в підкупі індійських чиновників. Він розповідає суду про свою роль в українській політиці. Це - форма захисту. Він не хоче говорити правду про індійську угоду і банально переводить стрілки",- зазначив він.

"Чи говорить він правду про українські події? Теж ні. Бо лише віденський суддя може не знати про роль Фірташа в президентстві Януковича. Після фактичного самоусунення Ахметова від просування Януковича в 2009 році саме Фірташ і Льовочкін повезли його в Москву, фінансували і організовували його виборчу кампанію", - зазначив Луценко.

Бізнесмен Дмитро Фірташ під час судового процесу у Відні про його екстрадицію в США заявив, що його команда в своєму проекті підтримки Віталія Кличка "отримала, що хотіла": Кличко став мером Києва, а Петро Порошенко - президентом.

Він заявив, що був ініціатором зустрічі у Відні з на той час кандидатом у президенти Петром Порошенком і лідером партії "Удар" Віталієм Кличко напередодні президентських виборів в Україні в травні 2014 року. Фірташ також підкреслив, що ставив її метою не допустити президентства Юлії Тимошенко та допуску до влади її команди.