Луценко запевняє, що Рада коаліції ще не вирішила долю міністра Шевченка

Поширена інформація про те, що Рада коаліції нібито підтримала подання уряду про відставку міністра екології Ігоря Шевченка не відповідає дійсності
Depo.Влада
24 червня 2015 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу партії. 

"На сьогоднішньому засіданні Ради коаліції остаточного рішення про відставку міністра екології не було прийнято", - констатував Луценко.

Він уточнив, що це питання ще раз розглядатиметься на наступному засіданні.

"Якщо розглядати ситуацію із міністром Шевченком з моральної точки зору - міністр має піти у відставку за власним бажанням. Якщо дивитися на це з позиції боротьби із корупцією - то даний факт має бути досліджений відповідними органами", - зауважив голова фракції БПП.

За словами Луценка, його фракція підтримає відставку нинішнього міністра, але з умовою.

"Уряд має зробити подання не лише про відставку Ігоря Шевченка, але й зробити подання на призначення наступної кандидатури на посаду міністра екології та природних ресурсів України. Лише у цьому випадку фракція голосуватиме за дане питання", - наголосив Луценко.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України сьогодні ухвалив рішення звернутися до парламенту з проханням відправити у відставку міністра екології і природних ресурсів Ігоря Шевченка "за вчинення діянь, що можуть містити корупційні правопорушення або порушення вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави". 

За словами народного депутата від фракції Радикальної партії Андрія Лозового, Рада коаліції зголосилася звільнити Шевченка.

Читайте також: Як Тимошенко вилізе з калюжі, в яку сіла з міністром екології