Луценко закликав "стукати" на недоброчесних прокурорів

Генеральний прокурор Юрій Луценко деталізував план дій щодо очищення Генеральної та місцевих прокуратур від корупціонерів та закликав сприяти цьому процесу
Depo.Влада
28 липня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на прес-конференції журналістам, передає depo.ua.

"Ми просимо надавати через електронну пошту відому інформацію про порушення працівниками прокуратури даних, оприлюденних на нашому сайті. Є кнопочка з червоною "блискавкою" - можете електронні повідомлення про розбіжності з оприлюдненою прокурором інформацією подавати через сайт, на це зразу ж буде відповідна реакція",  - сказав Луценко.

Генпрокурор також деталізував план з очищення прокуратури від корупціонерів.

"Очищення прокуратури відбуватиметься в два етапи, перший етап  (одноразовий) - перевірка доброчесності тих хто зараз працює в ГПУ. Якщо немає негативної інформації, то людина важається такою, що пройшла перевірку.Цього року завершимо перший етап перевірки.Гадаю,до вересня розпочнемо другий етап, постійно діючий – це генеральна інспекція що об’єднає службу внутрішньої безпеки та генеральну інспекцію, близько 80 чоловік. Вони будуть відібрані спец комісією на чолі з Богданом Витивицьким, де братимуть участь представники громадськості", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що кожен громадянин може перевірити відомості про майновий стан прокурорів на сайті Генеральної прокуратури.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада