Луценко впевнений, що уряд Яценюка не є єдиною командою

Нинішній Кабінет міністрів України не є єдиною командою, вони часто не підтримують між собою зв'язок, а прем'єр не створює з них єдину команду
Depo.Влада
21 серпня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив глава фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко в інтерв'ю ТСН, обговорюючи можливість зміни складу нинішнього Кабміну, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу БПП.

"Уряд - це єдиний механізм. І в цьому сенсі мені цей Кабінет міністрів здається слабшим за уряд 2005 року. Тоді міністри були не кращі нинішніх. Але ми були командою. Ми точно знали, що робить товариш і допомагали йому... Країною не керують міністри. Країною керує Кабінет Міністрів, який приймає колегіальні рішення", - зазначив політик.

При цьому зазначається, що Луценко впевнений, що обговорювати окремо міністрів немає сенсу.

Разом з тим, Луценко одним з кращих реформаторів у складі нинішнього Кабміну назвав міністра інфраструктури Пивоварського.

"Той пакет законопроектів, які розробило його міністерство і які приходять в Раду, я вважаю винятково хорошою роботою. Більше того, я чув від операторів транспорту, що це перший сезон, коли вони працюють "в білу", - додав він.

Крім того, глава фракції БПП заявив про підготовку законопроекту, "який передбачає, що всі засідання Кабміну будуть публічними - порядок денний повинний бути заздалегідь відомим, має забезпечуватися публічна трансляція всього засідання, як у випадку з засіданнями ВРУ, а не тільки вступна рекламна пауза. І звичайно міністри повинні голосувати кнопками, щоб чітко фіксувалася позиція кожного з них".

"Законопроект повинен вирішити закріплену коаліційною угодою норму, за якою міністри можуть самостійно призначати своїх заступників. Потрібно припинити цю дурну торгівлю узгодженням поданого міністром заступника", - заявив Юрій Луценко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у вересні запропонує коаліції новий склад Кабміну.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.