Луценко відзвітував про півроку роботи ГПУ (ВІДЕО)

ГПУ скерувала до суду більше половини обвинувальних актів із 900 кримінальних проваджень про корупційні злочини

Про це генпрокурор Юрій Луценко заявив під час привітання працівників органів прокуратури із нагоди святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, повідомляє depo.ua.

За його словами, щодо 276 корупціонерів вироки суду вже набeли законної сили. Сума збитків за цими злочинами становить 780 млн грн.

Крім того, накладено арештів на майно підозрюваних вартістю понад 800 млн грн, вилучено активів на суму 13 млн грн та пред’явлено позовів ще на 145 млн грн.

За словами Луценка, лише діяльність Клименка та Курченка нанесла приблизно 198 млрд грн збитків.

Також органи прокуратури повернули у державну та комунальну власність понад 42 тис. га землі загальною вартістю майже 3 млрд грн. На розгляді в судах наразі перебувають позови щодо повернення ще понад 72 тисяч гектарів землі вартістю понад 4,2 мільярди гривень.

Генпрокурор підкреслив, що немає недоторканних серед прокурорських працівників. Він зазначив, що у провадженні слідчих Генеральної інспекції перебуває 22 кримінальних провадження зазначеної категорії, і що він гарантує об’єктивність та наступальність і на цьому напрямку

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада