Луценко в Лондоні обговорив перспективу виконання запитів щодо екстрадиції

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в рамках офіційного візиту в Лондон провів низку двосторонніх зустрічей з представниками компетентних органів Британії: МЗС, МВС, Королівської прокурорської служби та Служби податкових і митних зборів
Depo.Влада
23 листопада 2016 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"Генеральна прокуратура України високо цінує ту допомогу, яка надавалася і надається британською стороною на шляху реформування і сподівається на її продовження", - зазначив Луценко в ході візиту.

Українська делегація також поінформувала британську сторону про результати розслідування актуальних кримінальних проваджень стосовно колишніх високопоставлених посадових осіб та причетних, а також про розслідування злочинів під час Революції Гідності.

"За результатами зустрічі відзначені позитивні напрацювання щодо зазначених питань і висловлена зацікавленість у широкому співробітництво між відомствами, в тому числі по виконанню запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що глава ГПУ в Гаазі обсуждил можливість розгляду МКС злочинів, скоєних проти учасників Революції гідності. Делегація ГПУ підкреслила зв'язок злочинів, скоєних на Майдані, в Криму та на Донбасі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада