Луценко: Слідчі дії в Одесі проводились законно, ніякої політики тут немає

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив,що обшуки в Одеській ОДА проводилися законно, ніякої політики тут немає
Depo.Влада
26 травня 2016 20:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

Повідомляється, що Луценко заслухав доповідь керівників слідчого підрозділу щодо підстав проведення слідчих дій, дотримання закону при їх проведенні і попередніх результатів щодо обшуків у рамках кримінального провадження за фактом незаконних операцій з відшкодування ПДВ посадовими особами Генерального консульства Грузії в Україні в 2012-2013 роках.

"Дана справа знаходиться у провадженні СБУ, Генеральна прокуратура здійснює нагляд за дотриманням законності при проведенні слідчих дій",- кажуть у прокуратурі. 

Генеральний прокурор повідомив, що дані слідчі дії проводилися за запитами народних депутатів щодо перевірки діяльності ряду благодійних фондів, зокрема, і Фонду "На благо Одеси".

Вищезазначений Фонд потрапив під увагу правоохоронців через те, що екс-Генконсул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе отримав відшкодування ПДВ на суму близько 20 мільйонів гривень.

В ході обшуків було вилучено достатньо інформації, яка буде використана слідчими СБУ та ГПУ в рамках вищезазначеної справи, а також при розгляді справ про неправомірні дії посадовців в нинішній час.

Також Генпрокурор зазначив, що при проведенні слідчих дій з боку правоохоронних та наглядових органів незаконних дій не здійснювалося. Обшуки проводилися на законних підставах.

До самого голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі запитань у слідчих не було. Вищезазначені слідчі дії в Одесі не мали жодної політичної складової.

Луценко зазначив, що перевірки щодо діяльності ряду благодійних фондів на території України будуть проведені найближчим часом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада