Луценко розраховує, що Рада за тиждень зніме недоторканість з Новинського

Генпрокурор Юрій Луценко сподівається, що на наступному тижні Рада проголосує за притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського

Як зазначає Depo.ua, про це він повідомив кореспонденту телеканалу "112 Україна".

"Зараз склалися обставини, що достатньо фактів для аргументації є тільки по народному депутатові Новинському, який за версією слідства є співучасником злочинів Януковича, який хотів поставити під контроль релігійну організацію, а саме УПЦ. Хочу підкреслити, це у справі Януковича. У нас є свідки, і брехнею є те, що всі свідчення тримаються виключно на свідченнях самого Драбинка (Олександра, - ред.), це неправда. У нас є інші свідчення людей, які свідчать про Януковича і Захарченка, і Коряка, і народного депутата Новинського. Саме тому я звертаюся до ВРУ, саме тому я розраховую, що вже наступного тижня відбудеться комітет, а на наступному пленарному тижні я отримаю рішення, яке дозволить кримінальне переслідування нинішнього народного депутата", - сказав Луценко.

Нагадаємо, вчора, 3 листопада, генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив подання про зняття недоторканності з Вадима Новинского.

Новинський, у свою чергу, запевнив, що не збирається тікати з країни, проте попередив, що 4 листопада полетить на Афон.

Наступний пленарний тиждень у Раді починається 15 листопада. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада