Луценко розповів, як Рада досягла "здорового балансу" в законі про арешт майна

Закон про арешт майна дає можливість правоохоронним органам наступати, а громадян убезпечує від "беспрєдєла" правоохоронців і судів
Depo.Влада
10 листопада 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив голова фракції БПП Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Парламент сьогодні знайшов здоровий баланс - віддав наступальність слідчим. Тільки вони мають не огульно арештовувати все, а доводити конкретні речі, давати конкретні підстави", -  заявив він.

За словами Луценка, закон запроваджує європейську норму розумної підозри.

"Коли слідство має розумні підозри, суд арештовує конкретне майно, яке могло бути отримане, за цими підозрами, від корупціонера третьою особою", -  зазначив він.

"Ми знайшли дуже гарний, мені здається, компроміс юридичний і політичний. Ми дали можливість правоохоронним органам наступати, а громадян убезпечили від "беспрєдєла", який дуже часто є в наших правоохоронних органах і судах", - додав лідер фракції БПП.

Також Луценко зазначив, що закон про арешт майна  буде передано на аналіз Єврокомісії. "Якщо вона внесе будь-які зауваження, якщо вона буде вважати, що це не відповідає духу євроінтеграції, президент поверне закон із відповідними європейськими правками", -  сказав нардеп.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада