Луценко розповів про унікальність справи Януковича

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав справу екс-президента України Віктора Януковича "унікальною" за усіма складовими
Depo.Влада
14 червня 2016 19:45
ФОТО: depo.ua

Зокрема, це він зауважив під час конференції з реформи судової системи в комітеті Європарламенту, передає depo.ua.

"Ми маємо розуміти, що послідовність його справи (Януковича, - ред.), є справді унікальною. Із перших днів він натиснув і корумпував Конституційний суд, який дозволив йому узурпувати владу. Другим його кроком було підписання зрадницьких угод, які дозволили Росії завести свої мільярдні частини в Крим, котрі потім привели до окупації. Третім кроком стало створення можливості для розкрадання країни лише за двома найкрупнішими схемами, які ми оцінюємо приблизно в 8 млрд долл. Закінчилося це все тим, що державний бюджет розвалився, і Янукович взяв кредит в Кремлі, ціною якого була українська суверенність", -  сказав Луценко.

"У результаті люди вийшли на Майдан із протестами, отримали спочатку побої, а потім і вбивства. Останнім, фінальним акордом Януковича було підписання заклику до Путіна ввести війська в Україну. Це величезний злочин. Я маю намір цього року передати його справу до суду, по всім цим складовим", - зазначив генпрокурор.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада