Луценко похвалився, що відсидів у "найкращому" СІЗО України

Генпрокурор Юрій Луценко назвав слідчий ізолятор СБУ в Києві "найкращим в Україні", на противагу звичайним СІЗО Києва, Одеси, Житомира та інших міст
Depo.Влада
6 червня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після інспектування СІЗО СБУ спільно з омбудсменом Валерією Лутковською та головою СБУ Василем Грицаком, передає depo.ua.

"Побутові умови (в ізоляторі СБУ - ред.) - "небо і земля" щодо інших ізоляторів, особливо щодо ізоляторів, що були збудовані ще в 19 столітті в Києві, Одесі, Вінниці, Чернігові, та Житомирі - це найбільші ізолятори, де умови найгірші. У мене з ізолятора СБУ добрі спогади – мене тоді вразило душевне ставлення персоналу, адже саме сюди мене привезли на початку - знімали відбитки пальців, і так далі", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 26 грудня 2010 року співробітники спецпідрозділу Служби безпеки України "Альфа" затримали Юрія Луценка, доставивши його до слідчого ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку в Києві.

27 лютого 2012 року він був засуджений до 4 років позбавлення волі. Під час судового процесу Луценко перебував у Лук'янівському СІЗО Києва. 20 березня 2014 року Печерський суд міста Києва відмінив всі судові рішення щодо Луценка, визнавши його політичним в'язнем.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада