Луценко розповів, хто може бути винним в історії з незаконною "прослушкою" з боку НАБУ

У Генрокуратуріза заявою СБУ порушено справу про незаконне прослуховування телефону, яке ініціював детектив НАБУ
Depo.Влада
5 серпня 2016 22:37
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Я не збираюся ділити правоохоронні системи на хороші і погані. Незаконне прослуховування – порушення закону, хто б його не вчинив. Я розглядаю НАБУ як партнерів у боротьбі зі злочинністю та корупцією. Не прикриваю прокурора, навпаки, при необхідності надягаю "своїм" зрадникам наручники. Сподіваюся на таку ж позицію керівника НАБУ, тому завчасно попередив А. Ситника про заплановану слідчу дію", – написав Луценко.

Також генеральний прокурор додав, що версій про винного є кілька – "або це працівник СБУ, який невірно надав інформацію про телефони підозрюваного детектива, або детектив, який не припинив прослуховування сторонньої особи, або обидва разом".

"Обшук закінчено. Виходячи з попередньої інформації, цікаво буде подивитися на кульбіт агресивних обвинувачів ГПУ (яка, як їм привиділося, відкрила війну з НАБУ), коли слідство ГПУ винним офіційно не встановить працівника НАБУ", – зазначив генпрокурор.

Луценко підсумував висновки: "Жодна структура не повинна бути недоторканною для перевірок. Не варто штучно створювати ворогів серед партнерів".

Нагадаємо, що ГПУ провела обшуки в будівлі НАБУ на підставі ухвали суду. У бюро стверджують, що слідчі не вилучили жодних документів, однак у ГПУ запевнили, що "провели вилучення документів"

 НАБУ вважає незаконною ухвалу суду щодо надання дозволу представникам ГПУ провести обшуки у будівлі бюро.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада