Луценко розповів, чому не весь БПП голосував за відставку уряду

Деякі нардепи від "Блоку Петра Порошенка" не голосували за відставку уряду на чолі з Арсенієм Яценюком побоюючись повторення сценарію 2005 року
Depo.Влада
18 лютого 2016 06:08
ФОТО: depo.ua

Про це розповів голова фракції Юрій Луценко, йдеться у розповсюдженому прес-службою БПП повідомленні, передає depo.ua.

"Ми збиралися сьогодні для "розбору польотів". Ще на засіданні фракції у понеділок десять депутатів не проголосували за відставку уряду з різних міркувань. Ми відверто знали, що така кількість не проголосує. Не голосували, зокрема, Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров. То це їх хтось хоче звинуватити в тому, що вони комусь продалися? Чи вони робили "заготовлений" сценарій? Або Анатолій Матвієнко чи Олександр Третьяков? Їхня позиція: "над нами висить "дамоклів меч", травма 2005 року і ми не можемо повторити сценарій хаосу, не знаючи кандидатури наступного прем’єра", – пояснив Луценко.

Також лідер фракції зазначив, що президент, якого звинувачують у "договорняках", перед звітом уряду виступив із відповідною заявою, де закликав уряд до відставки.

Разом із тим, Луценко повідомив, що частина депутатів поставили підписи "за" відставку уряду, але не голосували. Такі, за його словами, пояснили, що після спілкування з колегами з "Народного фронту" змінили свою позицію.

Нагадаємо, як повідомив раніше нардеп від БПП Мустафа Найєм, на засіданні фракції БПП вирішили, що прем'єр Арсеній Яценюк має піти у відставку протягом трьох місяців

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада