Луценко розкритикував Яценюка, який "долучився до групи борців зі скотиняками"

Голова фракції БПП Юрій Луценко розкритикував прем'єр-міністра України за його заяви щодо винесення на референдум питання змін до Конституції
Depo.Влада
26 січня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час свого виступу з трибуни парламенту, передає depo.ua.

"Прикро, що до звичної шоу-групи борців за справедливість, "зі скотиняками" та іншими речами долучилося і керівництво Кабінету міністрів. У мене склалося враження, що тарифи врегульовані, інвестиції залучено, корупція і бандитизм подолані, і залишився один головний прожект – народний референдум. Більше цьому уряду виявляється займатися не цікаво нічим", - сказав Луценко.

Голова фракції БПП закликав урядовців та депутатів не перекладати на людей свою роботу.

"Треба припинити перекладати на людей те, що мають робити найняті ними політики. Той хто так часто їздить у Європу мав би пам'ятати, що загравання так званим народним референдумом у найважчі критичні для суспільства часи призвело до смерті Веймарської республіки і встановлення абсолютно тоталітарної системи в Німеччині. Куди ви штовхаєте цих бідних, знедолених, доведених до відчаю людей? Робіть справу змін до Конституції тут – професійно і відповідально", - наголосив Луценко.

Він процитував найбагатшого китайці Джека Ма.

"Світу наплювати на те, що ви говорите. Світ бачить тільки те, що ви робите", - зацитував Луценко, додавши, що це стосується Кабінету міністрів. 

Нагадаємо, глава уряду Арсеній Яценюк у неділю, 24 січня, заявив, що виступає за проведення референдуму щодо змін до Конституції України

Читайте також: Яценюк підняв руку на Порошенка

Більше новин про політичне життя України читайте на