Луценко розповів, чому звільнений Гелетей

Радник президента України Юрій Луценко розповів, чим керувався Петро Порошенко, приймаючи рішення про звільнення Валерія Гелетея з посади міністра оборони
Depo.Влада
13 жовтня 2014 07:44
ФОТО: depo.ua
Луценко розповів, чому звільнений Гелетей
Луценко розповів, чому звільнений Гелетей

Про це Луценко сказав у неділю в ефірі «Інтера», пише Укрінформ, передає ДеПо.

«За останній тиждень президент проінспектував військові частини від Львова до Харкова, низку підприємств оборонного сектора. Побачив те, що всі бронетанкові заводи працюють у три зміни, заводи, які можуть ремонтувати бронетехніку... Президент також відвідав зону АТО, проінспектував виконання поставлених раніше завдань. Тому сьогоднішнє його рішення є закінченням цього логічного ряду», - сказав він.

Відповідаючи на уточнююче запитання про те, чи був президент не задоволений роботою Гелетея, Луценко відповів так: «Президент вважає, що Гелетей виконав свою функцію, і зараз повинен прийти міністр, якому будуть поставлені інші завдання. Ці завдання будуть радикально іншими, тому буде інший керівник».

«Раніше ми перебували в гострому протистоянні з терористичними військами, а потім - з регулярною російською армією. У цих умовах Гелетей був призначений раніше. У нас, як ви розумієте, був колосальний виклик - вхід регулярної російської армії, і Гелетей зробив свою роботу. Сьогодні президент вважає за необхідне посилити цю ділянку роботи, призначити іншу кандидатуру», - пояснив радник Порошенка.

Однак Луценко не розкрив прізвище майбутнього міністра. «Завтра ми це почуємо - і все стане очевидним. З прізвища, з бойового шляху наступного міністра стане зрозумілим, під які нові функції на новому етапі припинення вогню призначається новий міністр оборони», - зазначив він.

Нагадаємо, в неділю глава держави задовольнив рапорт міністра оборони про відставку, і вже в понеділок внесе до парламенту подання на призначення нового голови міністерства оборони.