Луценко пропонує за прикладом Москаля відрізати всі шляхи на окуповану Донеччину

Практика блокади окупованій території Луганської області повинна бути поширена на непідконтрольну Україні частину Донецької області
Depo.Влада
2 червня 2015 11:38
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання Верховної Ради заявив керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Президент України вважає, що ракова пухлина підлягає блокаді. Практика голови Луганської військово-цивільної адміністрації пана Москаля, який заборонив будь-яке пересування транспорту з окупованої території, визнана правильною, вона повинна бути поширена і на територію Донецької області", - заявив Луценко.

У зв'язку з цим, політик назвав стратегічні кроки, які українська влада повинна зробити для прискорення реінтеграції окупованих територій.

За словами Луценка, в першу чергу потрібно зміцнити лінію розмежування і встановити економічну блокаду окупованих територій.

"Логіка проста: або РФ виводить терористичні групи і дає можливість Україні встановити контроль над державним кордоном, або ми тимчасово тримаємо блокаду на внутрішній лінії зіткнення", - пояснив Луценко.

Крім того, за його словами, необхідно створити зону пріоритетного економічного розвитку на звільнених територіях, у Харківській та Одеській областях.

"Середній клас повинен покинути окуповані території, отримати в Україні кредитування для створення робочих місць", - підкреслив Луценко.

При цьому він зазначив, що військово-цивільні адміністрації повинні отримати кошти для відновлення інфраструктури та будівництва нового житла для біженців.

На думку Луценка, необхідно розгорнути ефективну проукраїнську пропагандистську кампанію в мас-медіа, соцмережах в Україні і в світі.

"Над цими завданнями повинен працювати і парламент, і уряд на цьому і наступному тижні", - заявив він.

 

Мітки: Луценко