Луценко прокоментував можливість відставки Шокіна

Відставка генерального прокурора України Віктора Шокіна наразі є нелогічною
Depo.Влада
20 серпня 2015 21:25
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, пердає depo.ua з посиланням на ТСН.

За його словами, попри конфлікт у Генпрокуратурі, її очільник реалізує поставлені цілі. Зокрема це стосується передачі до суду справи щодо утікача Віктора Януковича та його соратників.

"Я бачу, що Шокін активно реалізує цілі, для яких призначений. По-перше, справи проти банди Януковича активно пішли до суду. По-друге, не дивлячись на опір старої касти, рухається реформа прокуратури", - заявив Луценко.

Політик додав, що у ГПУ активно йде боротьба із корупцією.

"На ключові посади призначені помічені і підтримані суспільством Сакварелідзе і Касько. Це означає, що команда молодих прокурорів перемогла у протистоянні зі старою командою в ГПУ. Разом: вважаю, що в цих умовах нелогічно ставити питання про зміну генпрокурора", - сказав Луценко.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що в Генеральній прокуратурі виникли "розборки". Генеральний прокурор Віктор Шокін пішов на різкий конфлікт зі своїм першим заступником Давідом Сакварелідзе (слідство Генеральної інспекції) і заступником генпрокурора Віталієм Касько (процесуальне керівництво).

Генпрокуратура порушила справу проти їх підлеглих - групи слідчих і прокурорів Генеральної інспекції ГПУ, які ведуть справу проти прокурорів-хабарників Корнійця і Шапакина.

Давід Сакварелідзе заперечив інформацію про конфлікт з Генпрокурором Віктором Шокіним.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua.