Луценко про вбивство Шеремета: Ми вже знайшли зачіпки

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про перебіг розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета
Depo.Влада
22 липня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на прес-конференції в Ужгороді, передає depo.ua.

"Спільна слідча оперативна група, яка створена на базі Головного слідчого управління МВС по вбивству (журналіста Павла Шеремета – ред.) працює вже на базі центрального апарату з вчорашнього дня.

Буквально зараз я мав перемовини щодо порядку залучення експертів Федерального бюро розслідування США. Це дозволяє нам законодавство. І я давав певні вказівки, щоб процесуальний керівник з Генпрокуратури зробив певні дії для того, щоб якраз з сьогоднішнього дня ці експерти почали працювати в українському легальному колі.

Ми маємо декілька новин, з розслідування, але я їх не буду оприлюднювати. І я попросив би всіх інших утриматися від оприлюднення будь-яких фактів по цьому розслідуванню", - заявив Луценко.

За його словами, вбивцем журналіста була не одна особа.

"Вбивця був не один. Це була група. І частину цієї групи ми бачимо на відео. Зараз робиться все, щоб зробити експертний висновок про тип вибухівки та вибухового пристрою, а також про низку інших дій осіб, які були на місці закладки вибухівки", - додав генпрокурор. 

Нагадаємо, вранці 20 липня у центрі Києва, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка, вибухнуло авто з журналістом Павлом Шереметом.  Машина належала керівнику "Української правди" Олені Притулі, якої в салоні не було.  Причиною вибуху став вибуховий пристрій, слідчі кваліфікують подію як умисне вбивство

Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті". Його поховають 23 липня у Мінську

В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійдуть представники ФБР.