Луценко про судову реформу: Це остання перепона на шляху боротьби з корупцією

Генпрокурор Юрій Луценко закликав народних депутатів свідомо підійти до питання голосування за зміни до Конституції для забезпечення правосуддя та за закон про судоустрій
Depo.Влада
27 травня 2016 23:07
ФОТО: depo.ua

Про це написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Луценко висловив обурення у зв'язку з рішенням Межівського райсуду Дніпровської області, який повторно повернув генпрокуратурі обвинувальний акт проти депутата Луганської обласної ради Арсена Клінчаєва, підозрюваного в сепаратизмі.

"Зміни до Конституції та новий закон про судоустрій та статус суддів закладуть міцний фундамент для очищення судів, формування системи правосуддя у державі за новими стандартами та зроблять суд якісним, доступним, і головне – справедливим", - заявив Луценко.

Саме через зміни до Конституції, за його словами, змінюється "модель" правосуддя у державі та створюється так званий трикутник правосуддя – суд, прокуратура та адвокатура, що функціонують відповідно до міжнародних стандартів та найкращих європейських практик.

"Судова система – остання перешкода на шляху боротьби з корупцією та злочинністю. Прокуратура може порушувати тисячі нових справ, але якщо їх будуть гасити за гроші в продажному і корумпованому суді, ми не просунемось до Європи ні на крок", - наголосив генпрокурор.

Нагадаємо, Петро Порошенко на засіданні Ради з питань судової реформи заявив, що Верховна Рада має схвалити проект змін до Конституції України в частині судової реформи, а також проект нового закону "Про судоустрій та статус суддів" вже у червні

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада