Луценко: Про долю уряду Яценюка треба говорити після прийняття бюджету

Голова фракції БПП Юрій Луценко не вважає сьогоднішній виступ прем'єр міністра у Раді звітом, однак про відставку уряду поки говорити зарано
Depo.Влада
11 грудня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це Луценко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Всупереч загальним очікуванням, звіту уряду сьогодні не відбудеться. Бо закон передбачає цю процедуру через надання депутатам звіту за 15 днів, потім - звіт міністрів на профільних комітетах і лише потім - офіційний виступ прем'єр-міністра з трибуни Верховної Ради. Нічого з цього Кабміном не зроблено. Тому сьогодні відбудеться звичайний день уряду", - пояснив він.

"Думаю, що це і добре. Бо найгірше, що можна зробити - це зняти Яценюка і не обрати нікого іншого. А саме така арифметика сьогодні в парламенті", - додав Луценко.

"Уряд без прем'єра, парламент без коаліції, країна без бюджету означає зупинку співпраці з МВФ. Без $3,9 млрд траншу країна за місяць скотиться в гіперінфляцію. Це - безвідповідальний сценарій.

Щоб уникнути цього сценарію, на думку Луценка, Верховна Рада має насамперед сформувати політичне завдання, а вже потім - під нього - формувати Кабмін.

"Для цього ми маємо прийняти зміни до Податкового Кодексу, Бюджет 2016 року і лише після цього (але ще в грудні ) - обговорити долю уряду. В рамках нинішньої коаліції. І цього разу неприпустимо голосувати за "мурзілку" замість програми дій уряду. Суспільство має знати перелік конкретних реформ і календарний план їх реалізації", - написав Луценко. 

Нагадаємо, у ці хвилини у Верховній Раді виступає прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зі звітом за рік роботи уряду

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада