Луценко пояснив конфлікт з Горбатюком

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про розбіжності між ним та головою Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергієм Горбатюком щодо справи злочинів режиму Віктора Януковича
Depo.Влада
25 жовтня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua

За словами генпрокурора, Горбатюк наполягає на тому, що процес у справі Януковича має був виключно очним, однак Луценко цю позицію не підтримує, повідомляє Depo.ua з посиланням на Громадське телебачення

"Усі економічні справи, необхідні для передачі злочинного угруповання Януковича до суду, відходять разом зі слідчими та прокурорами. Це вимушено. Бо Горбатюк проти заочного процесу, каже – треба чекати на очний. Я на це ніколи не погоджуся", - зазначив Луценко.

При цьому він додав, що в управлінні Горбатюка лишаються всі справи Майдану і всі співробітники, які над ними працювали.

Нагадаємо, що 24 жовтня ГПУ відсторонила Сергія Горбатюка від розслідування справи Януковича та передала її до новоствореного Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, яке налічує 63 співробітники.

Зазначимо, що на початку жовтня генпрокурор Юрій Луценко оголосив Горбатюку догану начебто через "неналежну організацію розслідування кримінальних проваджень колишніх чиновників часів Януковича".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада