Луценко пояснив, чому слідчі взялися за Новинського не так, як за Мосійчука

Слідчі прийшли у Верховну Раду з повістками для кількох народних депутатів тому, що ті ігнорують виклики на допити

Про це після засідання Погоджувальної ради парламенту заявив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Щодо них немає відеоряду, як Мосійчуку. Їх треба викликати на допит і зняти з них свідчення. Наскільки я розумію, їх звинувачують за злочини, коли вони були при владі, в минулому часі. Докази треба закріпити допитом підозрюваних, на які вони не з’являються. Прийти в суд чи до них додому - не можна, бо вони недоторканні. Тому слідчі обрали такий шлях: вручити повістки якщо не самим депутатам, то принаймні голові їх фракції", - сказав Луценко.

На його думку, народні депутати завжди можуть втекти від слідства, а їх недоторканність потрібно знімати змінами в Конституцію. Інший шлях – так змінити регламент, щоб процедура притягнення до відповідальності була максимально скорочена, а оперативники мали право супроводжували цих депутатів із правом не випускати з країни".

Нагадаємо, що  сьогодні ГПУ відправила повістки нардепам від "Опозиційного Блоку" Вадиму Новинському, Олександру Вілкулу та Наталії Королевській

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад