Луценко поставив прокурорам завдання і дедлайн

Чинні голови обласних прокуратури призначаються лише до кінця вересня
Depo.Влада
16 липня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це 16 липня завив генпрокурор Юрій Луценко в Луцьку під час представлення нового керівника Волинської обласної прокуратури Максима Киричука, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Усі прокурори призначаються до кінця вересня, коли я звірю годинники з виконання завдань", - наголосив Луценко.

Він окреслив свої вимоги.

"Завдання перше: припинити кришування правоохоронними і державними органами незаконного видобутку бурштину. Звертаю увагу – хапати помпи немає ніякого сенсу. Скільки б не вилучали помп, стільки і буде нових. У цих людей немає іншого заробітку. Верховна Рада і Кабінет Міністрів мають ухвалити законне рішення щодо видобутку бурштину. Обласна рада прийняла вже кілька рішень з цього приводу, хоча і сумнівної якості. Забудьте про бурштиновий бізнес для себе і дайте оцінку тим, хто цим займається", - зазначив Луценко.

Другим завданням генпрокурор назвав боротьбу із обігом незаконних товарів без акцизних марок, а також контрабандою таких товарів.

"Ми маємо довести, що можемо змінити ситуацію, не змінюючи владу в країні. Ми не готові терпіти злидні, зрозумілі з точки зору економічної ситуації в країні, в той момент, коли державні органі "жиріють" на очах", - додав Луценко.

Нагадаємо, що Луценко перебуває з візитом у Луцьку, де представляє нового очільника облпрокуратури Максима Киричука.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада