Луценко сказав, коли завершить "Іловайську справу"

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запевнив, що ГПУ найближчим часом завершить розслідування "Іловайської справи"
Depo.Влада
30 травня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Про це Луценко заявив сьогодні на прес-конференції, повідомляє кореспондент depo.ua.

"З усього масиву справ Генпрокуратури більше половини доведених до суду справ – це справи військової прокуратури. Я не можу вважати це знаком якості, з перших днів я поставив завдання переглянути результати розслідувань...Бо будучи народженим у місті Рівному, будучи волиняком, я знаю, як ця справа відгукується у серцях мільйонів людей",  - сказав Луценко.

Він також розповів, яким саме чином буде завершено розслідування по Іловайську.

"Знаю, що війна – важка річ, особливо коли війська Росії йшли нашій армії в тил. ГПУ офіційно звернулася до 1700 бійців Волинської бригади з проханням прийти в Луцьк, надати пояснення по Іловайській справі, вона буде закрита за трьома варіантами – люди, які відбивались від агресора зі зброєю, отримають повне виправдання, люди, які змушені були здатись в полон і повернулись через Росію, отримають статтю "за зміною обстановки", а та невелика кількість, хто співпрацював з терористами, отримають свої вироки", - додав генпрокурор.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада