Луценко покепкував з "футбольних розмов" Яценюка про відповідальність за політичну кризу

Голова фракції БПП Юрій Луценко дорікнув прем'єр-міністру Арсенію Яценюку за критику президента та парламенту на сторінках західних ЗМІ
Depo.Влада
14 березня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час засідання Погоджувальної Ради, передає depo.ua.  

"Робити вигляд, що парламент буде працювати у звичайному режимі, я не можу. На жаль, протягом трьох тижнів після закінчення пленарних засідань уряд із наполегливістю, гідною кращого застосування, продовжує кампанію з дискредитації всієї політичної системи України. Зокрема, через ключові західні ЗМІ Арсеній Петрович Яценюк перекладає усю відповідальність за стан справ на президента, на фракції, на кого завгодно, тільки не на голову виконавчої влади", - сказав Луценко.

Він також проіронізував з приводу "футбольної розмови" прем'єра, що "м'яч на стороні президента".

"Більше того постійно точиться якась "футбольна розмова", що "м'яч на стороні президента". Ну якщо вже говорити футбольними термінами, то дехто обіцяв вивести збірну у Єврокубок, а наразі опустив команду до рівня сільських ігор і під свист стадіону тепер пише FT "президент у всьому винен, хай прийме рішення", - сказав голова фракції БПП.

"Президент працював і працює з будь-яким урядом, сформованим ВР згідно з Конституцією. І мені здається, ніхто з урядовців не може поскаржитися, що президент завадив комусь впроваджувати реформи", - наголосив Луценко.

Він також додав, що не варто говорити, що БПП  якимось чином у парламенті саботує реформи.

"Навпаки, ми готові і далі виконувати коаліційну угоду", - наголосив Луценко. 

Нагадаємо, минулого тижня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв'ю Financial Times закликав президента Петра Порошенка "підтримати або звільнити його". 

"Якщо президент не хоче зі мною працювати, і якщо його фракція категорично проти цього уряду і прем'єра цього. Переконливо прошу при всій повазі брати на себе відповідальність формування уряду, представити програму нового уряду українського народу сформувати нову коаліцію", - заявив Яценюк.

"Прийміть його або відпустіть його (уряд - ред.), підтримайте мене або звільните мене", – додав він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада