Луценко показав відео з телефона одного з затриманих на Донбасі російських військових (ВІДЕО)

Голова фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко показав у Раді відеозапис з телефону одного із затриманих російських військовослужбовців
Depo.Влада
2 червня 2015 11:10
ФОТО: depo.ua

Він наголосив, що цей запис беззаперечно доводить, що ці військові на момент затримання були не добровільними найманцями, як це стверджують у Кремлі, а штатними російськими військовослужбовцями, передає depo.ua.

На записі видно, як декілька людей у військовій формі ходять у лісосмузі. Один з них говорить "Обнять украинскую землю как родною", пише "Українська правда".

Пізніше видно, як ці люди стоять за польовим столом і їдять.

"Затримання двох військовослужбовців ГРУ РФ для всього світу стало черговим доказом російської агресії на український Донбас. Для всього світу, але не для Кремля. Його спікери і далі тішать Геббельса неприкритою брехнею. Останній перл: це, мовляв, не військовослужбовці Генштабу ЗСРФ, це найманці.

Ну що ж, гаспада із Крємля, погано ви читали киянина М. Булгакова. Там все доступно росказано про "фокусы с последующими разоблачениями".

Штука в тому, що у двох, за вашою версією вільних від служби в ГРУ осіб, були мобілки. І вони любили знімати відео про свої подвиги. І на відео прекрасно видно весь склад РДГ ГРУ РФ при виконанні диверсійного завдання і в побуті. Щоб ніхто не сумнівався в місці зйомок, окупанти в розмові говорять: "обнял укрАинскую землю как родную", - прокоментував пізніше запис Луценко на своїй сторінці у "Фейсбуці".