Луценко особисто вручив підозру судді Вищого госпсуду

Генпрокурор Юрій Луценко особисто вручив повідомлення про підозру судді Вищого госпсуду Віктору Швецю
Depo.Влада
27 липня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Швеця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 383; ч. 2 ст. 384 КК України, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, передає depo.ua з посиланням на управління зі звязків з громадськістю ГПУ.

Також його підозрюють у завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, зі штучним створенням доказів обвинувачення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб; а також у завідомо неправдивому показанні, вчиненому з корисливих мотивів.

Виконуючи вимоги кримінального процесуального законодавства щодо порядку повідомлення судді про підозру, цю процесуальну дію здійснено саме Генпрокурором України.

Окрім того, Віктору Швецю було роз’яснено його права та обов’язки, передбачені ст. 42 КПК України, та вручено пам’ятку про права та обов’язки підозрюваного.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що генпрокуратура відправила до суду справу про отримання хабара родичем народного депутата Сергія Ківалова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада