Луценко: Обшуки в Харкові затягнуться на тиждень

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що обшуки у міськраді Харькова, пов'язані зі справою про розкрадання землі, продовжаться ще на тиждень
Depo.Влада
16 вересня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає depo.ua.

"Виїмка документів затягнеться на декілька днів, можливо на тиждень, бо ми хочемо не "гамузом" усі папери взяти, а ті, що стосуються незаконних рішень міськради за період з 2008 по 2014 рік, це достатньо велика кількість паперів", - сказав Луценко.

Він також додав, що обшуки у окремих людей, пов'язаних зі справою про розкрадання землі, завершено.

"Щодо приватних осіб, ми шукали документи власності, в більшості їх знайдено, тепер будемо спокійно доводити, що ці кооперативи були оформлені на підставних осіб, а схема була зроблена для збагачення політичних еліт Харкова", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрій Луценко заявив, що міський голова Харкова Геннадій Кернес і народний депутат Михайло Добкін підозрюються в створенні злочинного угруповання, розкраданні держмайна з використанням службового становища.

"Це (Кернес і Добкін) підозрювані. Вони підозрюються в створенні злочинної організації (ст.255), яка ставила за мету розкрадання державного майна (ст.191) з використанням службового становища (ст.364)", - повідомив він на прес-конференції в четвер у Києві.

Також сьогодні Луценко повідомив про обшуки у  приміщеннях, які належать меру Харкова Геннадію Кернесу та матері депутата Михайла Добкіна.

 

 

 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада