Луценко: Обшуки в Харкові затягнуться на тиждень

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що обшуки у міськраді Харькова, пов'язані зі справою про розкрадання землі, продовжаться ще на тиждень

Про це він заявив журналістам, передає depo.ua.

"Виїмка документів затягнеться на декілька днів, можливо на тиждень, бо ми хочемо не "гамузом" усі папери взяти, а ті, що стосуються незаконних рішень міськради за період з 2008 по 2014 рік, це достатньо велика кількість паперів", - сказав Луценко.

Він також додав, що обшуки у окремих людей, пов'язаних зі справою про розкрадання землі, завершено.

"Щодо приватних осіб, ми шукали документи власності, в більшості їх знайдено, тепер будемо спокійно доводити, що ці кооперативи були оформлені на підставних осіб, а схема була зроблена для збагачення політичних еліт Харкова", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрій Луценко заявив, що міський голова Харкова Геннадій Кернес і народний депутат Михайло Добкін підозрюються в створенні злочинного угруповання, розкраданні держмайна з використанням службового становища.

"Це (Кернес і Добкін) підозрювані. Вони підозрюються в створенні злочинної організації (ст.255), яка ставила за мету розкрадання державного майна (ст.191) з використанням службового становища (ст.364)", - повідомив він на прес-конференції в четвер у Києві.

Також сьогодні Луценко повідомив про обшуки у  приміщеннях, які належать меру Харкова Геннадію Кернесу та матері депутата Михайла Добкіна.

 

 

 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада