Луценко: Ми ображені на Європу, а вони – на нас

На Міжнародній конференції на підтримку України, що наразі триває у Києві, "фізично відчутна втома партнерів"
Depo.Влада
28 квітня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Фейсбуці" написав глава фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Ми - ображені відмовою в безвізовому режимі та перспективі членства. Вони - розчаровані повільністю і хаотичністю реформ. Найгірше, що обидві сторони мають рацію", - зауважив нардеп.

Натомість він упевнений, парламентська коаліція здатна і далі голосувати за реформи разом. Навіть попри те, що "між фракціями іскрить в ході дискусій", а "олігархи намагаються вбити клин".

Що робити? - на це питання нардеп сам собі відповідає так: "Позбутися підліткової звички жити емоціями, припинити очікувати допомогу старших в критичний момент. Маємо стати дорослими і взяти усю відповідальність на себе".

Голова фракції БПП окреслив програму-мінімум для ВР до червня: заснувати Нацагентство з питань євроінтеграції; започаткувати конституційні зміни щодо децентралізації та судової реформи; проголосувати пакет реформи силових структур; завершити реформу державного управління; радикально оновити податкове законодавство; прийняти новий закон про вибори.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що коаліція зможе подолати політичні розбіжності, які існують всередені неї.