Луценко ініціює нову справу проти Януковича

Під час формування звинувачення проти колишнього президента України Віктора Януковича Генпрокуратура робитиме акцент на створенні ним злочинного угруповання

Про це під час засідання комітету ПАРЄ з питань науки, освіти, культури і ЗМІ заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Моя ставка як генпрокурора, відійти від звичайних статтей Кримінального кодексу, а застосовувати більше статтю 255 – "Створення злочинного угруповання для розкрадання державних коштів", - сказав Луценко, коментуючи справу проти Януковича.

"Саме таким чином ми підходимо і до колишнього президента, який буде звинувачуватися в створенні злочинної, по суті мафіозної державної організації і до його людей, розставлених в усіх галузях господарського і державного життя. Це дає можливість не просто зловити рибу, а й викорінити всю систему, яка породжує нові розкрадання", - додав Луценко.

Нагадаємо, що Януковича підозрюють в отриманні хабара на суму 26 млн грн у 2011–2012 роках від підприємства "Новий світ". Також йому інкримінують заволодіння державним майном, легалізацію одержаних злочинним шляхом доходів на суму 140 млрд грн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада