Луценко каже, що "офшор Порошенка" не завдав збитків Україні

Лідер фракції БПП Юрій Луценко запевняє, що "офшор Порошенка" не завдав збитків бюджету України
Depo.Влада
11 квітня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засідання Погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Лише глухі політикани не хочуть чути правду про так званий "сліпий траст". Правда в тому, що у випадку президента це було публічно оголошена дія з метою передачі свого найбільшого бізнесу. Президент України оголосив всій країні, що передає його в "сліпий траст" до всесвітньо визнаного банку, який ним буде управляти.

Жодних фінансових рухів у цьому трасті не відбувалося, а отже це не приносило жодних збитків для бюджету України. Всі, хто хоче це знати, той знає, але глухі політикани, які їдять з рук олігархів, які у деклараціях показують 80 тис грн, а живуть при цьому в палацах на 500 кв м, розказують про можливі зловживання президента", - сказав Луценко.

Він закликав припини обговорювати цю тему і зайнятися більш нагальними проблемами.

"Треба полишити цю тему, бо політиканство вже вбило подальшу перспективу України у Голландії. Подальше розкручування міфічних зловживань шкодить не йому, а Україні, - сказав Луценко.

Голова фракції БПП, попри це, вважає, що повинен реагувати на офшорний скандал.

"Парламент все ж має відреагувати на всесвітній скандал з реально вкраденими грошима, які лежали на офшорних рахунках, не пов'язаних з президентом, але можуть мати відношення до інших українських політиків та бізнесменів. Ми пропонуємо створити робочу групу по опрацюванню законодавства по деофшоризації української економіки", - сказав Луценко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада