Луценко каже, що "офшор Порошенка" не завдав збитків Україні

Лідер фракції БПП Юрій Луценко запевняє, що "офшор Порошенка" не завдав збитків бюджету України

Про це він заявив на засідання Погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Лише глухі політикани не хочуть чути правду про так званий "сліпий траст". Правда в тому, що у випадку президента це було публічно оголошена дія з метою передачі свого найбільшого бізнесу. Президент України оголосив всій країні, що передає його в "сліпий траст" до всесвітньо визнаного банку, який ним буде управляти.

Жодних фінансових рухів у цьому трасті не відбувалося, а отже це не приносило жодних збитків для бюджету України. Всі, хто хоче це знати, той знає, але глухі політикани, які їдять з рук олігархів, які у деклараціях показують 80 тис грн, а живуть при цьому в палацах на 500 кв м, розказують про можливі зловживання президента", - сказав Луценко.

Він закликав припини обговорювати цю тему і зайнятися більш нагальними проблемами.

"Треба полишити цю тему, бо політиканство вже вбило подальшу перспективу України у Голландії. Подальше розкручування міфічних зловживань шкодить не йому, а Україні, - сказав Луценко.

Голова фракції БПП, попри це, вважає, що повинен реагувати на офшорний скандал.

"Парламент все ж має відреагувати на всесвітній скандал з реально вкраденими грошима, які лежали на офшорних рахунках, не пов'язаних з президентом, але можуть мати відношення до інших українських політиків та бізнесменів. Ми пропонуємо створити робочу групу по опрацюванню законодавства по деофшоризації української економіки", - сказав Луценко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада