Луценко і Новинський посварилися у Раді

Генеральний прокурор Юрій Луценко посперечався з народним депутатом від "Опозиційного блоку" Вадимом Новинським у справі про усунення від влади колишнього глави УПЦ МП митрополита Володимира
Depo.Влада
16 листопада 2016 16:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, це сталося під час засідання Регламентного комітету Верховної Ради, де розглядають подання щодо притягнення нардепа Новинського до кримінальної відповідальності.

Зокрема, коли Луценко спробував відповісти на коментар нардепа, останній почав його перебивати. "Можна не ви будете керувати моїми словами...Я не знаю, чи ви втручаєтеся у справи УПЦ, але те, що ви втручаєтеся у мої справи, це очевидно. Можна я буду сам визначати, що мені говорити і в якій мірі? ...Тут відбувається не суд, тут відбувається засідання Регламентного комітету. І тільки в суді буде визнано, хто є свідком. Не треба спекулювати ньюанасами. бо туту я почув дуже багато неправди про те, що є лише два свідки. Це неправда.Ми щойно бачили слайди, де було показано два свідка, п`ять свідків, вісім свідків подій, які відбувалися", - сказав генпрокурор. 

Після вмовлять з боку учасників засідання Новинський вирішив вислухати позицію Луценка.

Проте згодом Новинський знову почав перебивати Луценка і звинуватив його у "перекручуванні фактів", на що останній відреагував на підвищених тонах. "Пане Новинський, навчиться культурі до генерального прокурора своєї країни. Не перебивайте мене, я вас жодного разу не перебив! Я генеральний прокурор цієї країни!", - заявив генпрокурор Новинському, гримаючи рукою по столу.

Після цього Луценко попросив голову комітету змусити нардепа не перебивати його, проте той закликав сторони заспокоїтися, в іншому випадку засідання комітету будуть змушені перенести на інший час. 

Луценко і Новинський посварилися у Раді  - фото 1

Луценко і Новинський посварилися у Раді - фото 2

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада