Луценко: Фракція "БПП" вимагає негайного звільнення Квіташвілі

Фракція "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді наполягає на негайному звільненні Олександра Квіташвілі з посади міністра охорони здоров’я
Depo.Влада
2 липня 2015 11:48
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі журналістам заявив лідер фракції "БПП" Юрій Луценко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

При цьому, за його словами, депутати від фракції "Блоку Петра Порошенка не можуть "сказати, хто мав би бути міністром, але ми точно знаємо хто не має бути міністром".

Він підкреслив, що МОЗ не здійснило жодних кроків "не тільки щодо реформи, але й щодо реалізації тих законів, що ухвалила Верховна Рада".

Нагадаємо, 30 червня Луценко, виступаючи в парламенті заявляв, що його політсила має багато питань у зв'язку "з катастрофічною ситуацією в Міністерстві охорони здоров'я" і що БПП "не може терпіти тієї бездіяльності, яка відбувається в цьому важливому для десятків мільйонів українців відомстві".

Того ж дня Квіташвілі заявив, що ініціатива про його відставку лобіюється через реформування системи закупівель лікарських засобів.

Раніше сьогодні перший заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко заявив, що Квіташвілі написав заяву про звільнення з посади міністра охорони здоров'я.

Разом з тим у МОЗ спростували цю інформацію.