Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата

Генпрокурор Юрій Луценко призначив сина депутат Валентина Ничипоренка - Олексія - начальником одного з відділів Генпрокуратури
Depo.Влада
7 червня 2016 19:12
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить сайт Генеральної прокуратури, передає depo.ua.

Згідно з ним, Олексій Ничипоренко призначений начальником першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління.

Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата - фото 1

Згідно з даними ГПУ, Ничипоренко проходив люстраційну перевірку. У документах, які він заповнював, він вказаний як Ничипоренко, однак у висновку комісії з перевірки, який є в пакеті документів, він значиться, як Нечипоренко.

Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата - фото 2

Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата - фото 3

Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата - фото 4

Згідно з біографією депутата від групи "Відродження" Валентина Ничипоренка, яка є на його сайті, в нього четверо дітей - троє синів і донька. В одному з інтерв'ю депутат зізнавався, що його старший син працює в прокуратурі.

В його декларації про доходи за 2015 рік вказані двоє синів і донька, Олексій відсутній, оскільки вже дорослий і не живе з батьками.

Луценко дав посаду в Генпрокуратурі сину депутата - фото 5

Екс-регіонал Валентин Ничипоренко входить до депутатської групи "Відродження", яка контролюється Віталієм Хомутинником. Ця група, а також сам Валентин Ничипоренко голосували за обрання прем'єром Володимира Гройсмана, за закон, що дозволив екс-главі МВС стати генпрокурором, а також за призначення Луценка на голову ГПУ.

Нардеп Ничипоренко також був серед тих, хто голосував за закони 16 січня 2014 року. Хоча пізніше відкликав свій голос за "диктаторські" закони.

"Українська правда" звернулась за офіційним коментарем до прес-секретаря Луценка.

За інформацією з відкритих джерел, Олексій Ничипоренко курував напрямок розслідування злочинів проти Автомайдану.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада