Лутковська: "Злив" даних журналістів, акредитованих в "ДНР", порушує права людини

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що підтримує обурення ЗМІ щодо оприлюднення особистих даних іноземних журналістів акредитованих у "ДНР"
Depo.Влада
11 травня 2016 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-службі омбудсмена.

"Уповноважений Верховної Ради України з прав людини підтримує заяву представників ЗМІ, які висловили своє обурення фактом оприлюднення на сайті "Миротворець" персональних даних журналістів, які отримували акредитацію у так званих "ДНР/ЛНР", - йдеться у повідомленні.

На думку омбудсмена, публікація таких даних є незаконним втручанням в право людини на приватність.

Нагадаємо, що група українських хакерів проникла і обрушила зсередини всю інформаційну систему Л-ДНР. Одним з результатів цього зламу стали списки журналістів та видань, які отримали акредитацію у так званій "ДНР". Ці дані виклали у вільний доступ на сайті "Миротворець". 

Це викликало негативну реакцію серед журналістів і вони відреагували на це заявою із вимогою до сайта "Миротворець" видалити з вільного доступу інформацію про персональні дані журналістів, які отримали акредитацію у "ДНР".

Кризовий медіацентр також закликає Антона Геращенка та адміністраторів сайту "Миротворець" негайно прибрати з вільного доступу дані іноземних та українських журналістів".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада