Лукашенко: З нами розберуться швидше, ніж з Україною

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що конфлікт в Україні є наслідком глобального переділу світу, і подібна ситуація може потенційно загрожувати і Білорусі
Depo.Влада
14 серпня 2015 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це Лукашенко заявив під час відвідування  "Мінського заводу колісних тягачів", передає depo.ua з посиланням на Белта.ру.

"Ми дуже просто розглядаємо ситуацію в Україні: націоналісти, фашисти, корупція та інше. Це на поверхні. Але спалахнула ж Україна не лише через внутрішні причини. Так, вона була зручною, аби перевернути все. Але за цією бійкою по одну і по іншу сторону стоять сильні світу цього ".

"Говорячи про Україну (я в жодному разі не граю на цій темі), треба розуміти, що якщо ми не розберемося і десь підставимося, то з нами розберуться ще швидше, ніж з Україною. А зберегтися ми можемо, тільки якщо ми разом і якщо ми забезпечимо внутрішню стабільність", - наголосив Лукашенко.

Він заявив, що "йде переділ світу".

"Переді мною як президентом стоїть завдання захистити країну. Ось у цьому бурхливому морі не наш корабель, а наш човен зберегти, щоб його не втопили і він не пішов на дно", - додав Лукашенко.

Сьогодні повідомлялось, що від Садового вимагають скасувати запрошення Лукашенка у Львів. Активісти нагадали, що в тюрмах Білорусі знаходяться політв'язні, найвідоміший із яких Микола Статкевич.

Нагадаємо, Лукашенко запевнив, що не підтримує будь-яку військову інтервенцію в Україну і обіцяє, що Білорусь ніколи Україну не атакуватиме

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua