Лукашенко вирішив позлити Путіна і долучити США до Мінська-2

Сполучені Штати Америки повинні долучитися до мінського процесу з урегулювання ситуації в Україні
Depo.Влада
31 березня 2015 21:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу Bloomberg, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт глави Республіки Білорусь.

"Найбільше насторожує те, що до цього процесу відкрито не були підключені Сполучені Штати Америки. Я вважаю, що без американців в Україні неможлива жодна стабільність. І зустрічаючись останнім часом з представниками Сполучених Штатів Америки, офіційними представниками, які у нас бували, я наполегливо доводив до них цю точку зору...", - заявив Лукашенко.

За його словами, якщо "американці хочуть, щоб тут був мир і стабільність, вони негайно повинні підключитися до цього процесу".

Крім того, Лукашенко відзначив роль провідних світових гравців у врегулюванні конфлікту на Донбасі і в підтримці військово-політичної стабільності у світі.

Як повідомляв depo.ua, 11 і 12 лютого протягом більше 16 годин світові лідери в Мінську обговорювали заходи з врегулювання ситуації на Донбасі. У ЗМІ опублікована декларація з виконання Мінських угод, яку схвалили президент України Петро Порошенко, президент РФ Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд.

Аналогічний документ підписали й учасники тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі (Україна - Росія - ОБСЄ), а також "глави ДНР і ЛНР". 

Відповідно до домовленостей, сторони мали припинити вогонь ще 15 лютого, але бойовики й досі гатять з важкого озброєння по українських позиціях.