Лукашенко: У нас абсолютно мирні військові російські бази

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що російські військові бази в Білорусі не становлять загрози для України
Depo.Влада
4 серпня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua

 

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає depo.ua з посиланням на "Єврорадіо".

"На нашій території дві абсолютно мирні військові бази. База в Барановичах - там напевно 3 чверті наших людям служать. База в Ганцевичах - можна сказати інженерна високотехнологічна станція, яка веде контроль за пуском ракет. Вони можуть атакувати Україну? Ні", - заявив Лукашенко .

"У нас є невелика група митників і кілька людей російських прикордонників, оскільки кордони між Росією і Білоруссю немає. Я дав добро, що б їх спостерігачі могли з нашого відома подивитися. Це десять осіб", - зазначив президент Білорусі.

"Літаки я у них просив: "Дайте або продайте задешево десяток літаків. Чемпіонат світу мені треба в плані безпеки забезпечити. Вони сказали, що можуть 3 літаки дати. Я кажу: "Добре, один ваш льотчик і два наших". Я не знаю, несуть вони зараз чергування чи ні. По-моєму, вони поїхали сьогодні. Літаків російських у нас тут немає", - стверджує Лукашенко.

Нагадаємо, у березні 2014 Лукашенко заявляв, що має намір просити Росію розмістити в Білорусі в рамках спільних навчань додатково до 15 літаків у зв'язку з активністю НАТО.

Росія також озвучувала плани про створення авіабази з винищувачами Су-27 в Білорусі до 2016 року.

Сьогодні повідомлялось, що Лукашенко не підтримує будь-яку військову інтервенцію в Україну і обіцяє, що Білорусь ніколи Україну не атакуватиме

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.