Лукашенко пообіцяв розібратися з білорусами, які воюють в Україні

Президент Білорусії Олександр Лукашенко пообіцяв "запитати з громадян республіки", які воюють в Україні
Depo.Влада
25 вересня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Олександр Лукашенко в ході поїздки в Жлобин (Гомельська область), повідомляє depo.ua посиланням на "БЕЛТА".

"З тими, хто сьогодні воює, ми розберемося, коли вони повернуться в країну. Я всіх попередив, і на законодавчому рівні ми прийняли рішення: якщо ти пішов воювати - не важливо, на стороні Донбасу чи проти нього - то ми з тебе спитаємо. Це одиниці, може, якихось два десятки людей. Один на Майдані повоював - труп привезли ", - заявив Лукашенко.

Він вказав на наявність проблем, які виходять з України, з якими білоруська влада змушена боротися шляхом зміцнення прикордонної безпеки.

"Я вже не кажу про наркотики, зброю, автомати, боєприпаси везуть, самі їдуть сюди. Ми зміцнюємо кордон. Ми його повністю закрили, а зараз зведемо інженерні споруди, щоб миша не проповзла. Ми забезпечимо безпеку своєї країни", - заявив він.

За його словами, окремі особи досі кажуть про те, що, "ось, ми там воюємо, ми повернемося, ми покажемо".

"Ми покажемо їм так, що вони кувиркатися будуть знову до України, а через Україну в Чорне море, а може, й далі. Ви за це не переживайте, будьте спокійні", - заявив Лукашенко.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua