Лукашенко побачив у себе війну на Донбасі

Білорусь зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на Донбасі через його безпосередню близькість до своїх кордонів
Depo.Влада
16 червня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром і директором Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Міхаелем Георгом Лінком, передає depo.ua з посиланням на прес-службу лідера Білорусі.

"Цей конфлікт, ця війна вже практично у нас. Це не десь там далеко, в Лівії, Сирії чи Іраку, - це у нас. Тому ми дуже обережно ставимося до цього дуже не хотіли б, щоб була ескалація конфлікту", - наголосив Лукашенко.

Він зазначив, що Білорусь також виступає за посилення ролі ОБСЄ в Європі, зокрема при врегулюванні ситуації в Україні.

"Це єдина організація, яка відіграє значну роль у врегулюванні конфлікту і припиненні військових дій в Україні. Але факт залишається фактом, ми б хотіли бачити більшу залученість ОБСЄ, велику роль цієї організації в нормалізації ситуації в Україні", - сказав білоруський лідер.

У свою чергу генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньер заявив, що організація визнає важливу роль Білорусі в процесі мирного врегулювання конфлікту в Україні.

Нагадаємо, що сьогодні в Мінську почалися переговори підгруп Контактної групи з врегулювання ситуації на сході України. Також на сьогодні запланована зустріч самої Контактної групи.