Лукашенко: Донбас буде українським

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Донбас залишиться у складі України, не зважаючи на збройний конфлікт, на відміну від Криму
Depo.Влада
4 серпня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю недержавним ЗМІ, передає depo.ua з посиланням на "Єврорадіо".

"Мине час, і навіть Донбас буде українським, таким навіть, як хоче національно орієнтована влада України. З Кримом складніше, майже неможливо", - сказав Лукашенко.

За словами Лукашенка, "в Росії конфліктом в Україні наїлися всі, особливо керівники". Разом з тим він заявив, що не вірить, що "керівництво України хоче, щоб завтра там був мир".

"Треба бути розумнішими і хитрішими, щоб прикордонники українські закрили кордон. Ніхто не забуде це (конфлікт у Донбасі, - ред.), але з часом все устаканиться. 30 мільйонів загинули у Другій світовій війні, (тепер) в обнімку з німцями ходимо. Звичайно, треба багато часу, але треба робити ці кроки", - зазначив білоруський лідер.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна "підставилася", коли  не стала захищати Крим від російських окупантів. Лукашенко неодноразово заявляв, що Крим фактично вже не є українською територією. Однак офіційно Мінськ не робив заяв про своє визнання Криму за Росією.

Нагадаємо, також у рамках цього інтерв'ю Лукашенко заявив, що Білорусь здійснить інтервенцію на територію України або дозволить це зробити третім сторонам зі своїх земель тільки в тому випадку, якщо Київ сам нападе на Мінськ.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.