Лукаш виграла суд у Генпрокуратури

І сама звернулася у ГПУ із заявою про вчинення цією організацією злочину
Depo.Влада
5 жовтня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш виграла справу у Генпрокуратури, повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook-сторінку Лукаш. Мова йшла про її включення в санкційні списки ЄС через певні правопорушення. "ГПУ подала до Ради ЄС документи, що нібито я, будучи Міністром юстиції, дала незаконну вказівку про перерахування 8,6 млн.грн", - заявила Лукаш. – "Та Генпрокуратура забула повідомити, що саме "спірне перерахування" відбулося ЗА ДВА МІСЯЦІ ДО призначення мене міністром юстиції. Я фізично не могла нічого подібного зробити".

Повністю рішення суду, за інформацією Олени Лукаш, звучить так: "Визнати недостовірним, таким, що порушує честь, гідність та ділову репутацію Лукаш Олени Леонідівни, висловлювання, яке поширене Генеральною прокуратурою України у листі від 10 жовтня 2014 року № 14/1/2-10 вих-14 адресованого Верховному представнику Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Маргарет Ештон: "противоправне втрачання коштів здійснювалося за її вказівкою підлеглими їй особами". Зобов’язати Генеральну прокуратуру України протягом 10 робочих днів з дня набрання рішенням законної сили спростувати вказану недостовірну інформацію та направити на адресу Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки лист з повідомленням про ухвалене у цій справі рішення."

"Оскільки мова йде про злочин, вчинений посадовими особами Генеральної прокуратури України, як на території України, так і Бельгії, з огляду на те, що цей факт не поодинокий, я звернулася в ГПУ з заявою про скоєння злочину", - додала екс-міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада