Лукаш подала заяву про скоєння злочину проти неї

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш заявляє про порушення закону під час її затримання, і подала заяву про порушення досудового розслідування
Depo.Влада
6 листопада 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила під час допиту СБУ, відео якого оприлюднив її адвокат Андрій Смірнов у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогоднішній мій візит добровільний. Сьогодні вранці, коли я готувала обід на всю родину, до мене підійшла моя мати, до якої підійшов співробітник контррозвідки і просто попросив мене вийти поговорити. У процесі розмови я зрозуміла, що мене хочуть бачити в Генеральній прокуратурі... Я взяла три хвилини, щоб одягнутися, залишила обід недоготовленный, і приїхала сюди", - розповіла Лукаш про своє затримання.

Вона також розповіла, що тепер підозрюють у перешкоджанні процесу євроінтеграції.

"Тепер чому ви не хотіли мене бачити (до цього моменту - ред.)? Тому що всі епізоди, про які ви розповідали пресі, і це справа про євроінтеграцію, вони повністю сфабриковані. І не даремно ми подали щодо вас (прокуратури - ред.) заяву про порушення досудового розслідування. Я вважаю, що в ваших діях є злочин, як ви вважаєте, що в моїх діях є злочин. Нехай слідчі розберуться, нехай суд розбереться, хто кому що порушив... Але я буду з вами співпрацювати, хоча я вважаю, що мої права були не просто порушені, відносно мене було скоєно злочин", - заявила екс-міністр юстиції.

Лукаш.Вручение уведомлении о подозрении.Режиссерская версия. Расширенная.Вам это не покажут ни в ГПУ н в СБУ.

Posted by Андрей Смирнов on 6 ноября 2015 г.

Нагадаємо, 5 листопада СБУ затримала у Києві екс-міністра юстиції Олену Лукаш.

Її звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу України - ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 366 (Службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

При цьому Лукаш заявляла, що під час затримання на неї ніхто не тиснув і не порушив закону.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.