Луганський сепаратист пише, що від Симоненка втекли Александровська і Самойлик

Члени центральних комітетів КПУ Харківської, Луганської, Запорізької, Херсонської областей заявили про вихід з керівництва Комуністичної партії України
Depo.Влада
9 грудня 2015 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив екс-лідер луганських комуністів і колишній народний депутат України Спиридон Кілінкаров, передає depo.ua.

"На підставі Статуту Компартії України п. 3.32 і у зв'язку з неможливістю впливати на ситуацію в партії, систематичним порушенням першим секретарем ЦК КПУ норм Статуту партії, використання ним свого становища для нав'язування членам Президії і ЦК партії неправомірних рішень, жорсткої розправою над партійними комітетами, інакодумцями, підривом єдності партійних рядів і доведенням ситуації в партії до розколу і хаосу, виришили відкликати зі складу ЦК і ЦКК представників партійних комітетів", - написав Кілінкаров.

Він перерахував деяких однопартійців, котрі вийшли з керівник органів КПУ. Вони вже спрямували оригінали листів з підписами до Центрального комітету КПУ

Запорізький обком:
Алексєєв Ігор Вікторович,
Бабурін Олексій Васильович,
Величко Володимир Анатолійович,
Деркач Наталія Миколаївна,
Морозов Анатолій Петрович,
Павленко Савелій Петрович,

Луганський обком
Кілінкаров Спиридон Павлович,
Попова Катерина Вікторівна,
Білявська Тамара Митрофанівна,
Іванов Фелікс Маркович,
Усов Володимир Іванович,
Когут Сергій Якович,

Харківський обком
Александровська Алла Олександрівна,
Лебедєв Євген,
Корпан Олексій,

Херсонський обком
Самойлик Катерина Семенівна,
Михайленко Ольга Дмитрівна,
Бекряева Клавдія Миколаївна,
Кубич Анатолій Ілліч.

Нагадаємо, що в листопаді президія ЦК Компартії України позбавила посади лідера луганських комуністів Спиридона Кілінкарова, відомого своїми проросійськими поглядами, а також розпустила Луганську облорганізації Компартії, яка вже майже півтори роки співпрацює з терористами "ЛНР".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад