Луганська влада повністю лягла під терористів «ЛНР»

На сайті Луганської міськради розміщена інформація про видачу якихось «соціальних карток» жителям міста. Видачу таких карт ініціювали терористи «ЛНР»
Depo.Влада
26 листопада 2014 09:48
ФОТО: depo.ua
Луганська влада повністю лягла під терористів «ЛНР»
Луганська влада повністю лягла під терористів «ЛНР»

«З 20 листопада для жителів Луганська здійснюється видача соціальної карти. Для її отримання необхідно звертатися за місцем проживання в районні управління соціального захисту населення департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради», - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Луганської міськради і наведені адреси, де можна отримати цю «карту».
Цікаво, що зараз видають «карти» тим, хто не отримав їх на так званих «виборах», які пройшли 2 листопада, повідомляє ДеПо

За інформацією видання «Восточный корреспондент», луганчани, які прийшли за «соцкартами», кажуть, що не отримали їх на «виборах», тому що «прийшли пізно і вони вже закінчилися», або ж не отримали ті, хто з тих чи інших причин не ходив на «вибори».

В «ЛНР» повідомляють, що «соціальна карта» дає право на безкоштовне обслуговування в лікувально-профілактичних установах, підконтрольних «ЛНР», безкоштовне обслуговування та надання необхідних медикаментів під час виклику швидкої допомоги, 50% пільги на проїзд в електротранспорті, отримання 5-відсоткової знижки на продукти харчування (крупи, макаронних виробів, цукор, борошно, олію і сіль) в мережі супермаркетів «Народний».

Як повідомляв ДеПо, раніше було помічено, що інформація з сайту Луганської міськради дублюється на сепаратистських сайтах.

Фото: twitter.com/meikar, gorod.lugansk.ua

Мітки: Луганск, ЛНР