ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луценко хвалиться, що "помилував" діда, який вкрав костиль

Генеральний прокурор України Юрій Луценко на прикладах з життя розповів про програму "Народна справедливість", яка діє всередині прокуратури

Depo.Влада
11 травня 2018 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів під час виступу в "Острозькій академії" у місті Острог, Рівненської області, передає Depo.ua.

Генпрокурор наголосив, що прокуратура має не лише карати, але й захищати людей і навів приклад з особистої практики.

"У Вінницькій області вкрали вузькоколійну залізницю. Поліція, замість того, щоб шукати крадіїв, пішла до обходчика, який підняв з місця вже розкраденої залізниці один залізний костиль (це така штука, яка тримає рельсу до шпали). Обходчик, сільський дядько під 60 років, дійсно взяв той костиль, коли побачив, що залізниці вже немає і тільки один костиль валяється. То йому за це 8 років давали", – обурено розповів Луценко.

"Його привели до мене в кабінет, я вибачився перед ним за службу і повідомив про закриття кримінальної справи – абсолютно надуманої для статистичної звітності. Але ж дядько наш. Відійшовши від шоку від такої справедливості, він розвернувся й каже: "Юрій Віталійович, мені ще не всю субсидію нарахували", – завершив розповідь генпрокурор.

Нагадаємо, раніше під час цього ж виступу Юрій Луценко заявив, що прозора і чесна приватизація дозволить подолати корупцію на державних підприємствах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада