Луценко розповів, кого і за що він підтримає на президентських виборах

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав, за які  якості нового президента України, вибори якого відбудуться 31 березня, він підтримуватиме

Про це очільник ГПУ розповів на телеканалі "Прямий", передає Depo.ua.

"Путін – головна загроза України – чітко заявив про його вимоги до українських виборів. Він сказав, що його влаштовує будь-який президент, крім Порошенка. Для мене це виклик. Я вважаю, що Путін не має права втручатися в наші вибори. А тим більше, не має права диктувати, хто угоден Кремлю в якості глави "малоросії". Тому, як у всі роки, коли країна була під загрозою, я заявив свою громадську позицію, не називаючи прізвищ, і я сьогодні їх не буду називати, за кого я буду голосувати.
Я ні за кого не буду агітувати по прізвищам.

Але я буду агітувати за те, щоб країна підтримала президента, котрий буде достойним верховним головнокомандувачем, який ніколи не боявся Путіна і який не на словах, а на ділі створив армію. Раз.

Позиція друга. Я буду виступати за того кандидата у президенти, який розбирається в зовнішній політиці і який замість так званої багатовекторності – поїздок "хі-хі" туди, "хі-хі" сюди – створив глобальний світовий антипутінський фронт на підтримку України.

І третя функція президента – це державотворення. Людина, яка робить те, що не зробили рівно сто років назад, в 1918-у, наші пращури і втратили країну, – та і має бути президентом. Та, хто захищає основи української держави: мову, віру, зв'язки єдності країни тощо.

В мене дуже простий приклад. Можна було б цього не робити. Але ми живемо зараз в такий унікальний час, коли ми бачимо різницю. Є братня і сусідня нам Білорусь, яку зараз на очах у нас примушують фактично стати частиною Росії. І народ, і еліти мовчать. Я не буду вирішувати за білорусів, що їм робити. Але я вважаю, що якщо, не дай бог, станеться поглинання Білорусі Росією, то кожен громадянин Білорусі, а в мене там багато друзів, по максимуму може надіятись на рівень життя такий, як, наприклад, в Москві. Це максимум. Скоріше – в Нижньому Новгороді або у Вологді.

А я хочу, щоб моя країна, яка на Майдані обрала незалежність і суверенність, мала мрію досягнути життя рівня Парижу, Берліну, Лондона, будь-якої розвинутої країни світу. Звичайно, це не всім буде даватися. Бо життя заключається в тому, що хтось є більш енергійний, більш успішний, більше йому навіть повезе. Але ми можемо мати всі можливості світу. А ті, хто ляже під Кремль, будуть мати тільки всі можливості однієї "імперії зла". От в цьому і вибір", - заявив Луценко.

Нагадаємо, що, за словами Луценка, співробітники ГПУ завершили досудове слідство щодо осіб, винних у вбивствах на Майдані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Луценко